Джерело: 24 канал

Журналістка та колишня телеведуча ZIK Тетяна Даниленко розповіла, що тоді працівники чудово розуміли, як працюють телеканали Медведчука і в перший же вечір звільнилося приблизно 80 осіб.

До теми У Нацраді пояснили, чому досі не анулювали ліцензії каналів ZIK, 112 і NewsOne

"Журналістів на цих телеканалах замінили актори, політтехнологи та штатні провокатори різних політичних сил", – сказала колишня телеведуча ZIK про телеканали Медведчука.

Вона розповіла, що тоді "112 Україна" та NewsOne декілька разів змінювали власників і в певні періоди вони були майданчиком, де представляли різні погляди. Проте з купівлею Медведчуком – вони стали висвітлювати тільки його погляд.

"Мою останню програму на цьому телеканалі, де ми висвітлювали ситуацію про те, що простір свободи в медіа звужується з появою таких гравців, як Медведчук і монополізацію ними інформаційного мовлення – видалили з ефіру та ютубу", – зазначила колишня телеведуча ZIK.

За словами Тетяни Даниленко, так само видалили більшість програм, де був згаданий Віктор Медведчук.

Новий менеджмент

Журналіста повідомила, що новий менеджмент телеканалу почав втілювати нову інформаційну політику. Майже відразу там з'явилися всі спікери Медведчука, які раніше приходили на ефіри телеканалів "112 Україна" та NewsOne.

Інформаційний порядок денний у 3 телеканалів став уніфікованим. Він (ZIK – 24 канал) став рупором Медведчука. Він став каналом, який постійно показував головних агентів Кремля та агентів впливу,
– додала журналістка.

Вона зазначила, що рішення щодо блокування відповідних телеканалів – позитивне і не пов'язане з утисками свободи слова або атакою на свободу слова.

Блокування телеканалів: що треба знати

  • 2 лютого РНБО запровадили персональні санкції проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака – термін дії складає 5 років.
  • Водночас під санкціями опинилися пов'язані з Віктором Медведчуком телеканали – NewsOne, ZIK та 112.
  • Офіційний власник телеканалів назвав санкції незаконними. Тарас Козак заявив про цензуру.