Старшокласника направили в нікопольську дитячу лікарню. Лікарі констатували отруєння. Їх оперативні дії врятували життя підлітку і сьогодні його вже виписали.

Читайте Дівчата з Боярки, що випили 40 таблеток не мали схильності до самогубства, – слідство

Про причини, що спонукали хлопця до цього вчинку, зараз нічого не відомо. Є інформація, що його мати позбавлена ​​батьківських прав, а проживає він з бабусею.

Як повідомила 24 каналу начальник відділу комунікацій ГУНП в Дніпропетровській області Ганна Сторчевська, інформація щодо даного випадку зараз перевіряється правоохоронцями. Наші журналісти слідкуватимуть за розвитком подій та повідомлятимуть про нові дані.

Таблетки стають "модними"

  • Останнім часом підлітки в нашій країні нерідко потрапляють до лікарень з медикаментозним отруєнням.
  • Так 7 березня в Сумах молода дівчина отруїлася, прийнявши 30 знеболюючих таблеток. А 3 березня аналогічний інцидент стався в Кременчуці.
  • Нерідко подібні випадки закінчуються трагічно наприклад, в Боярці (Київська область) дві семикласниці проковтнули по сорок таблеток якогось препарату. Одну з них врятувати не вдалося.
  • Нещодавно на Прикарпатті дівчинки 12 та 13 років також потрапили у реанімацію міської дитячої лікарні – школярки наковталися пігулок, одна з них випила аж 70.