Вони придбали апарат для анестезії, монітор стану пацієнта та приліжковий монітор пацієнта загальною вартістю 3 270 309,80 грн. Кошти зібрали у рамках акції "Дорога добра".

Як повідомили в Амосова, лікарі вже готуються до першої операції на серці дитинки у переобладнаній операційній. За даними Інституту, тільки у цій операційній щороку проводиться до 600 операцій. Загалом в Амосова роблять 1100 операцій та обстежують близько 8000 маленьких пацієнтів у рік.

Нагадаємо, благодійна акція "Дорога Добра" – соціальна ініціатива компанії WOG за напрямком допомоги у лікуванні дітей з вадами серця. Спеціально для акції мережа АЗК випускає лімітовану серію благодійних горнят з особливим принтом, які продаються по всій Україні. Різниця між вартістю напою у благодійному та звичайному горнятку перераховується на благодійність. Так, цього року клієнти компанії купили благодійні горнятка на 2,5 млн грн. Решту коштів на необхідне обладнання – 770 309 тис. грн – отримали завдяки благодійникам через пожертви на сайті dobro.ua

За 10 років існування проєкту компанії WOG вдалося зібрати, закупити й відремонтувати медичне обладнання у Києві та областях на суму більше як 20 млн грн.

"Соціально значущі проєкти давно стали невід’ємною частиною нашої компанії. Проєкт "Дорога Добра" – особливо цінний для нас та наших клієнтів, адже системно допомагає знайти кошти на дороге обладнання для лікарень, яке довелося б чекати, можливо, роками. А це значить тисячі врятованих життів дітей вже сьогодні! Крім того, ми щоразу показуємо разом зі своїми клієнтами: допомагати – це просто!", – говорить директор з комунікації WOG Олена Осипчук.